•  +90 (212) 217 05 35
  •  satis@indeo.com.tr

Satış ve Satış Sonrası

Anasayfa  Hizmetlerimiz Satış ve Satış Sonrası

İndeo Kurumsal Bilgi Teknolojileri

Satış ve Satış Sonrası


Günümüzde satış öncesi ve satış sonrası hizmetler şirketler için büyük önem taşımaya başlamıştır. Doğru yönlendirilmeyen veya sunulmayan ürün alımları, teknolojiler, şirketleri maddi ve manevi açıdan büyük zarara uğratmaktadır.


İndeo olarak şirketinizin tüm bilişim ihtiyaçları için uzman satış kadromuz ile her zaman yanınızdayız. IT ihtiyacınız için gerekli tüm markaların masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu, yazıcı, barkod okuyucu, barkod yazıcı, Microsoft yazılımları ve ürünleri, yedek parça vb. diğer tüm ürünleri bizden en uygun fiyata, en uygun vade ve esnek ödeme koşulları ile temin edebilirsiniz. Sahip olduğumuz uzmanlık ve sektörün lider üreticileri ile yaptığımız iş ortaklığı anlaşmaları ile firmanıza özel projeler sunabilmekte ve özel indirimler alarak en iyi çözümleri en uygun şekilde tedarik etmenizi sağlamaktayız.

Uzman ekibimizle yaptığımız bakım ve onarım servisimiz, garantisi bitmiş olan donanım ürünleriniz ücretsiz olarak sizden alınmakta ve arıza tespitleri yapılmaktadır. Size sunulan tekliften sonra vereceğiniz onayla arıza giderilmekte ve yine ücretsiz olarak kapınıza kadar kendi servisimiz ile teslim edilmektedir.

Ayrıca marka bağımsız masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar, sunucu, yazıcı gibi birçok ürünün yedek parçalarını da bizlerden çok uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.

İndeo Kurumsal Bilgi Teknolojilerinin çözüm ve hizmetlerinden yararlanmak için

class="testimonial-page sub-page"